سند فیت: لیورپول ششم مقابل نوریچ

کریگ بلامی هدف خود در لیگ اصلی را در سالی که دید لیورپول در خانه شما برای کمک به نوریچ در یک طرح 1-1 در خانه شما به ثمر رسید.

این بازیکن ولزی در پایان هر 1/2 اولیه غالب، هدف قابل توجهی را به ثمر رساند، و فقط برای Allow Holt محفوظ بود تا در زمان قرعه کشی آرگومان مورد نظر نورویچ را به دست آورد.

به نظر می رسید نوعی موزاییک بررسی “JFT 96” در کپ قبلی برای خلاص شدن از شر آن با نامه هایی به سؤال پارلمان که برای افشای کل مرتبط با اسناد هیلزبورو در نظر گرفته شده است، قرار داده شده است.

این مکمل مرتبط با بلامی از یازدهم اولیه به طور قابل توجهی مانند شوک بزرگی به نظر می‌رسید و باعث می‌شد اندی کارول علاوه بر نایک هندرسون در حد استاندارد با یک دقیقه فعالیت متوالی شروع کنند. گلن جانسون شروع اولیه سال خود را بلافاصله پس از آسیب‌های روحی و به جای مارتین کلی ترجیح داد. جرارد علاوه بر آدام از غیاب لوکاس لیوا متوقف شده بود که دقیقاً چند هفته پیش پنجمین کارت نارنجی خود را در برنامه انتخاب کرد.

دریافت لیورپول بسیار درخشان شروع شد. از همان دقیقه که مارتین اسکرتل کوچک به این سمت راست ضربه زد که ضربه سر در نقطه ای بود. پس از آن سوارز در مجاورت نزدیک قرار گرفت اگر یک راه اندازی گستاخ این مرزها را در نقطه ای در نهایت آنها را به عنوان یک نتیجه با هدف ترک، هر چند او / او به پایانی بر اساس این ساخت دریافت نمی کند.

چارلی آدام متعاقباً نوعی صلیب 50 ملکی را برای کمک به بلامی دقیقاً کسانی که پشت مدافع را از دست داده اند و سوارز را در حین استفاده از پانچ متقاطع شناسایی کرده اند، ارسال کرد. این اروگوئه ای برای اولین بار به این آیتم برخورد کرد که احتمالاً با ترکیبی از راحتی رودی همراه با نوشتن، رد می شد.

نوریچ در حال غرق شدن بود، بسیاری از مردم نمی‌توانستند سیالیت مبارزه قرمزها را حفظ کنند. به نظر می رسید این رانندگی قوی همراه با تحرک ناسالم است.

به نظر می‌رسید که پپه رینا تا حدودی بهتر باشد، اگرچه هولاهان با یک دیدگاه افراطی از شغل شما اخراج شد و به نوعی هزینه کمتری برای نگهبان زبان اسپانیایی پرداخت کرد. این قناری ها به لیورپول یادآوری می کنند که آنها می توانند با این حال از مسابقه باشند.

لیورپول به نظر می‌رسید که اگر یک ضربه زدن به وسیله روبن رودی به لوئیس سوارز کمک کرد تا این توپ بیس‌بال را جمع کند، علاوه بر این که دوباره در مجاورت قرار می‌گرفت، احتمال بیشتری داشت که این هدف را انجام دهد، اگرچه به نظر می‌رسید که او در تلاش برای کشف دیرک کویت از دسته است.

در نهایت با استفاده از کریگ بلامی، این هنر به خوبی به دست آمد. راسل مارتین کاهش اضافه سوارز دریافت کرد اگرچه بلامی از طریق آن هجوم آورد که از طریق آن این بیسبال ریخته شده را به دست آورد و علاوه بر شکافی فراتر از رادی که دارای انحراف برای تامین این قرمزها این علت در نوسان مرتبط با دوره زمانی 1/2 است.

نوریچ، حتی پس از آن بودند با این حال از فعالیت علاوه بر خوشحالی به هرگز احتمالا پنج هدف کاهش.

به محض اینکه آنتونی پیلکینگتون دوباره فعال شد، در مجاورت قرار گرفت، اگرچه به نظر می‌رسید که فرصت او بلافاصله در اختیار رینا است، و به آنها اجازه می‌دهد تا با خیالی آسوده کمتر هزینه کنند.

این نوشته متعاقباً سوارز را با بازه زمانی دقیقه ای و نهایتاً لیورپول اخراج کرد. از بخش عالی مهارت در مرزها، بارنت را نادیده گرفت، اگرچه به نظر می رسید فرصت او در بالای این نوشته منحرف شده است. به نظر می‌رسد این اروگوئه‌ای هر جا که می‌روید، این ملحفه رده‌بندی را به باشگاه می‌دهد، و به طور مداوم از حمایت نورویچ رنج می‌برد، هرچند که کمک می‌کند هیچ درخواستی برایش نداشته باشید.

با گذشت زمان به نظر می رسید که مقاومت نوریچ مورد احترام است. آنتونی پیلکینگتون یک ضربدر پانچ جذاب ارائه کرد، که با استفاده از Allow Holt برای کمک به تکان دادن اموال مربوط به یک زوج مدافع علاوه بر Reina به دست می‌آید. این اسپانیایی لوله‌های موجود برای جمع‌آوری این توپ بیس‌بال را دریافت کرد، اما واقعاً نتیجه‌گیری نادرستی به نظر می‌رسید که در نهایت نورویچ را به سمت جلو برد که یک تعهد بدون عارضه در ارتباط با هدایت ضربه سر خود با تمرکز روی آن بود.

این قرمزها بدون شک احتمال از دست دادن فعالیت را از دست داده بودند. نتایج همچنین باید چند دقیقه بیشتر از نورویچ در 20 پرتاب مناسب باشد. حتی تا نورویچ حفر با علاوه بر واقع به طور مستقل سطوح.

نوریچ کمی بعد به آنجا رفت. به نظر می‌رسید که Allow Holt برای نوشته‌های برگشتی علامت‌گذاری نشده باشد، علاوه بر این که سرصفحه‌اش را به تمام هدف هدایت می‌کند تا احتمالاً با صرف هزینه‌های استثنایی پپه رینا در دسترس باشد.

لیورپول فقط برای یک برد آماده شد، هندرسون با بلامی پویا رونمایی شد، به نوعی جایگزین بزرگی بود که به این واقعیت فکر می کرد که ولزی در رقابت بود. بار دیگر سوارز برای به دست آوردن این رشته ها را می کشید، اما به نظر می رسید واقعاً یکی از آن روزها با اروگوئه باشد.

به نظر می‌رسید که کارول متعاقباً رونمایی شد و همچنین در مورد آفو نیز رونمایی شد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *